سرپرست فرمانداری کرمان گفت: من وابسته به هیچ جناح و حزبی نیستم و هرگز مصلحت مردم را فدای سیاسی بازی و حواشی سازی نخواهم کرد و شعارم توسعه و ولایت مداری است و صرفا برای مردم و توسعه شهر کرمان کار و تلاش خواهم کرد تا بتوانم امید به آینده در بین مردم تقویت کنم.

 

 

 

 

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ علی بابایی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان اظهار داشت: من این اطمینان را می دهم که با همکاری خود شما مردم همچون گذشته خدمت رسانی خوبی داشته باشم.

وی همچنین به سخنان روحانی مبنی بر مردم گرایی در قالب قانون اشاره کرد و گفت: ما به مشارکت حداکثری مردم در رسیدن به کرامت انسانی نیازمندیم.

سرپرست فرماندار جدید کرمان همچنین به  فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و  افزود: ایشان بارها در سخنانشان به عدالت اجتماعی به عنوان محور اصلی برای توسعه کشور تاکید داشتند.

بابایی عنوان کرد: باید همدلی و هم افزایی بین همه دستگاه ها وجود داشته باشد که بتوان کارها را پی گیری و پیش برد.

وی ، پروژه های نیمه تمام شهری، جلوگیری از حاشیه نشینی ، توجه جدی به گردشگری به عنوان موتور محرکه اقتصادی، جذب سرمایه گذار در پروژه های مشارکتی را از جمله اولویت کاری خود در سمت سرپرست فرمانداری شهر کرمان برشمرد.

بابایی در پایان با تاکید بر اینکه تلاشم برای توسعه کرمان در چارچوب قانون خواهد بود، خاطرنشان کرد: من وابسته به هیچ جناح و حزبی نیستم و هرگز مصلحت مردم را فدای سیاسی بازی و حواشی سازی نخواهم کرد و شعارم توسعه و ولایت مداری است و صرفا برای مردم و توسعه شهر کرمان کار و تلاش خواهم کرد تا بتوانم امید به آینده در بین مردم تقویت کنم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :