فرمانده بسیج ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان گفت: اعزام دانش‌آموزی اردوهای راهیان نور از استان کرمان آغاز شده و تا پایان اردیبهشت سال ۹۷ حدود ۱۰ هزار نفر از دانش‌آموزان استان کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ، سرهنگ پاسدار علی اسدی در آئین اعزام نخستین گروه از دانش‌آموزان اردوهای راهیان نور استان کرمان اظهار داشت: سفر راهیان نور یک سفر بسیار معنوی بوده و انسان را خود ساخته می‌کند.

وی با اشاره به این که اکثر شهدای دفاع مقدس کم سن و سال بوده و دوران دانش‌آموزی را می‌گذراندند، گفت: سفر راهیان نور ما را با گوشه‌ای از فداکاری، جانفشانی و ایثارگری‌های شهدا در دوران دفاع مقدس آشنا می‌کند.

فرمانده بسیج ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان با بیان اینکه تمام تلاش ما این است که یک اردوی فرهنگی سالم و به دور از تهدید برای دانش‌آموزان استان برگزار کنیم افزود: اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی از امروز صبح در استان کرمان آغاز می‌شود و تا اردیبهشت سال ۹۷ ادامه دارد.

اسدی با بیان اینکه حدود ۱۰ هزار نفر در سال تحصیلی جدید تا اردیبهشت ماه سال ۹۷ به این اردوها اعزام می‌شوند خاطرنشان کرد: امروز حدود ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان در قالب ۸ دستگاه اتوبوس  به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :