فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان گفت : انقلاب اسلامی ایران با شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی از همان ابتدا به نفی استکبار خارجی و استبداد داخلی پرداخت است و اکنون هم برای تداوم حرکت ، تعالی و گسترش خود نیازمند بصیرت و شناخت عمیق از ارزش ها و مبانی اسلامی انقلابی است .

منصور ذوالعلی فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با گرامیداشت  دهه فجر و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت : حضور در عرصه های مختلف اعتقادات ، باورهای دینی و صحنه های مختلف انقلاب در این سال ها باعث شده که پایه های نظام جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی در واقع شکل بگیرد و روز به روز مستحکم تر شود .

وی گفت : این حضور در عرصه های مختلف از همان ارزش ها ، اعتقادات ، باورهای دینی و مبانی انقلاب که حضرت امام (ره) پایه گذاری کرده اند و مقام معظم رهبری نیز بعد از ایشان بر آن تاکید داشتند ، نشات می گیرد .

فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان خاطر نشان کرد : ایمان مذهبی و عشق به انقلاب و اهل بیت (ع) عاملی است که در تولید قدرت سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران موثر بوده و از عوامل شکست دشمنان محسوب می شود .

ذوالعلی با اشاره به برنامه ها و توطئه هایی که در این سال ها دشمنان برای مردم و نظام جمهوری اسلامی در سر داشته اند ، یادآور شد : راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال یک مانور قدرتی از همان ارزش ها و مبانی است که باعث پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است .

وی افزود : انقلاب اسلامی ایران با شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی از همان ابتدا به نفی استکبار خارجی و استبداد داخلی پرداخت است و اکنون هم برای تداوم حرکت ، تعالی و گسترش خود نیازمند بصیرت و شناخت عمیق از ارزش ها و مبانی اسلامی انقلابی است .

فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان عنوان کرد : این شعار بعد از این هم در دنیا به عنوان یک محور و ستون نفی استکبار و ظلم ستیزی روند خود را ادامه خواهد داد .

ذوالعلی بیان کرد : شعاری که انقلاب اسلامی با آن شروع شد همچنان به عنوان اولین و مهم ترین معیار و شعار ما از این به بعد هم خواهد بود و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به دشمن ثابت خواهد کرد که با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی هیچ رخنه ای در عزم مردم ایجاد نشده است .

وی در پایان اظهار داشت : مردم همچنان بر پایه منابع غنی اسلامی ، رهبری مقام معظم رهبری و مبانی و ارزش ها تمامی توطئه ها را نقش بر آب خواهند کرد و ان شاء الله  در این میدان و جنگ هم پیروز خواهیم شد و انقلاب بعد از این هم به حرکت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :