مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت : در این زمانه باید جامعه کارگری که خط مقدم مبارزات اقتصادی را بر عهده دارند را در یابیم و توجه کامل به جوامع کارگری داشته باشیم تا با استفاده از نقش جهادی آن ها بهروری لازم را داشته باشیم و محصولاتی با کیفیت بالا را تولید کنیم .

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش کرمان ۱۴۰۰ ؛ رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان امروز ظهر در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : عقاید و ایرانیت ما باعث شده که جوانان غیوری از سراسر کرمان بدون هیچ گونه چشم داشتی از کشور دفاع کنند.

وی گفت : این جوانان دفاع از اسلام و حکومت اسلامی را بر خود فرض دانستند و این موضوع اکنون باید برای ما درس باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خاطر نشان کرد : امروزه جنگ های مختلفی بر ما تحمیل شده اند که همانند جنگ سخت ایران و عراق نیستند و اکنون دیگر وضعیت تغییر کرده است و ما در جبهه اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی به سر می بریم و وظیفه داریم در برابر تهاجماتی که بر علیه ما صورت گرفته مبارزه کنیم.

اسماعیلی عنوان کرد : دشمن با شبکه های اجتماعی سعی دارد مرزهای ما را بشکند و اکنون هم یک آدم دیوانه ای همچون ترامپ در سازمان ملل می آید و علیه ما اعلام جنگ می کند.

وی ادامه داد : در این زمانه باید جامعه کارگری که خط مقدم مبارزات اقتصادی را بر عهده دارند را در یابیم و توجه کامل به جوامع کارگری داشته باشیم تا با استفاده از نقش جهادی آن ها بهروری لازم را داشته باشیم و محصولاتی با کیفیت بالا را تولید کنیم .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان این که با این جامعه کارگری می توان قاچاق را از بین برد ، افزود : البته زمینه این کار نیازمند فرهنگ سازی در استفاده از محصولات ایرانی است و باید این نگاه را در بین جامعه کارگری هم ترویج دهیم.

در ادامه این مراسم نیز رزمنده دفاع مقدس ایرانمنش نیز خاطراتی از دوران دفاع مقدس بازگو کردند.

و در پایان هم نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان که به مناسبت ماه محرم و هفته دفاع مقدس در محل این اداره افتتاح شد .

علی سلیمانی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل  تعاون با اعلام این که نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان از چهارشنبه ۵ مهر ماه در سالن شهید رحمانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برپا می شود ، گفت : در این نمایشگاه کتاب ، بیش از ۵ هزار جلد  کتاب در قالب ۳ هزار عنوان به علاقمندان عرضه می شود.

وی با بیان این که در این نمایشگاه ۵۰ درصد تخفیف برای خرید کتاب ها در نظر گرفته شده است ،  گفت : کتاب های این نمایشگاه با موضوع های دفاع مقدس – مذهبی – تاریخی – ادبیات – هنری – کودک ونوجوان – آشپزی – رمان – روانشناسی – موفقیت مشخص شده است .

یاد آور می شود این نمایشگاه تا پایان مهر ماه دایر است و ساعات کار نمایشگاه صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و عصر ها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ می باشد و بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است .

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :