رئیس میوه و تره بار شهرستان کرمان گفت : امسال میوه و تره بار در آستانه شب عید در بازار فراوان است و کمبودی وجود ندارد  .

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ حدود یک ماه به شب عید باقی مانده است و ما شاهد افزایش چشم گیر برخی از کالاهای اساسی هستیم ؛همه ساله ذخیره سازی میوه شب عید به عنوان یکی از وظایف وزارت جهاد کشاورزی است و امسال با توجه به فراوانی و کیفیت مناسب میوه مسئولان خبر از آرامش بازار می‌دهند.

یکی از اقلامی که در ایام نوروز مصرف بالایی دارد میوه است ؛ از این‌رو همواره در این ایام بازار میوه داغ می‌شود و ما شاهد تب و تاب بازار میوه هستیم .

کاظمی رئیس میوه و تره بار شهرستان کرمان در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با وضعیت میوه و تره بار در آستانه عید اظهار داشت : امسال میوه در بازار فراوان است و کمبودی وجود ندارد  .

وی گفت : پرتقال والنسیا برای تنظیم شب عید از کرمان وارد شده است و توسط شرکت تعاونی روستایی عرضه می شود .

رئیس میوه و تره بار شهرستان کرمان خاطر نشان کرد : سیب درختی نیز از ارومیه آورده اند و امسال کمبودی در این خصوص نداریم زیرا قیمت از زمان برداشت سیب درختی تغییری نکرده است و امیدواریم تا شب عید هم تغییری نکند .

کاظمی در پایان افزود : امسال حدود  ۱۰۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰تن سیب درختی برای عرضه وارد بازار می شود و طبق روال هر ساله بارهای یارانه ای در ۵ روز قبل از عید در سطح شهر در چادرها توزیع می شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :