رئیس جمهور در نشست خبری کرمان با بیان اینکه به مردم مناطق زلزله زده راور و کوهبنان قول داده ایم که بازسازی منازل تخریب شده آنها تا تابستان سال آینده به اتمام برسد، تصریح کرد:قاطعانه به بنیاد مسکن تأکید میکنم این وعده باید عملی شود . 

 

 

 

 

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور ظهر امروز در نشست خبری که با حضور جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه برگزار شده بود، اظهار کرد:افتتاح ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح مختلف در یک روز ، بیانگر همت و تلاش مردم ، مسئولان و سرمایه گذاران و صنعتگران در استان کرمان است.

 

وی با بیان اینکه به مردم مناطق زلزله زده راور و کوهبنان قول داده ایم که بازسازی منازل تخریب شده آنها تا تابستان سال آینده به اتمام برسد، تصریح کرد:قاطعانه به بنیاد مسکن تأکید میکنم این وعده باید عملی شود .

 

رییس جمهور در ادامه افزود: در بودجه سال ۹۷  اعتبارات بیشتری برای مقابله با ریزگردها در استان کرمان اختصاص می دهیم.

 

این مقام مسئول در ادامه  با تأکید بر اینکه دولت برای حذف روند بروکراسی اداری تلاش می کند، عنوان کرد: در دولت یازدهم ۴۰۰ مانع اداری را حذف کردیم و درخصوص افزایش اختیارات استانداران ، موافقت شد در قالب کمیته ای ، این موضوع بررسی و در کرمان به صورت پایلوت اجرا شود .

 

حسن روحانی ابراز کرد: ما همیشه نیازمند محبت و حمایت مردم هستیم و  مردم باید بعد از انتخاب رئیس جمهور خود ، در طول ۴ سال او را نظارت و حمایت کنند.

 

وی با بیان اینکه از مطبوعات خصوصی در مقابل مطبوعات بخش دولتی و نیمه دولتی از جمله در بخش یارانه کاغذ حمایت میکنیم، بیان کرد: حدود یک هزار و ۷۰۰ طرح در بخش کشاورزی در سراسر استان کرمان افتتاح شد.


انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :