عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت :  اکنون  نیازمند یک بررسی و بازنگری مجدد در اموال مسئولین هستیم تا اعتماد مردم که خدشه بر آن وارد شده دوباره برگردد و اعاده حیثیتی از نظام صورت بگیرد .

سید جواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین اظهار داشت : این طرح کلی است و از اول انقلاب تا کنون یک پایش در مورد اموال مسئولین انجام خواهد داد .

وی گفت : هر کسی در هر چارچوب ، سمت و قانونی قرار گرفته است باید متناسب با سمت خود دارای اموال مشروعی باشد و اگر بر اساس رانت و یکسری ضد و بند ها رشد کرده باشد اکنون صاحب چندین کارخانه است .

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : این طرح برای اعاده حیثیت نظام جمهوری اسلامی است زیرا ما برای این انقلاب هزاران شهید تقدیم کرده و خون دل ها خورده ایم وهشت سال جنگ تحمیلی را تحمل کرده ایم .

حسینی کیا افزود : اکنون  نیازمند یک بررسی و بازنگری مجدد در اموال مسئولین هستیم تا اعتماد مردم که خدشه بر آن وارد شده دوباره برگردد و اعاده حیثیتی از نظام صورت بگیرد .

وی با بیان این که امیدواریم که خداوند توفیق دهد تا این کار به سرانجام خوبی برسد ، عنوان کرد : این طرح در صورت داده شدن به هیئت رئیسه در نوبت قرار می گیرد و در نوبت خود به صحنه می آید تا اعتماد صد درصدی مردم حاصل شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :