دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمان گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم به این مساله ورود کرده و تمامی مقصران این حادثه که با قصورو کوتاهی عامل بروز این حادثه شده اند را تحت تعقیب قضایی قرار داده است.
به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛  دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمان در جلسه شورای قضایی با حضور رییس کل دادگستری استان کرمان با اعلام این خبر اظهار کرد: تحقیقات اولیه حکایت از ان دارد که وسیله نقلیه استفاده شده فاقد مجوز سرویس مدارس بوده است و در حال حاضر راننده متخلف  بازداشت شده است.
این مقام قضائی خاطرنشان کرد: مسئولان ذی ربط آموزش وپرورش در این خصوص به دادسرای عمومی وانقلاب کرمان احضار شده اند.
سالاری گفت: ظهر روز گذشته یک دستگاه مینی بوس به علت نقص فنی در سیستم ترمز با یک دستگاه نفت کش که از شرکت نفت به مقصد جایگاه سوخت خیابان شهاب کرمان بارگیری شده بوده است برخورد می نماید که در مجموع در این حادثه ۷ نفر از دانش اموزان به صورت سرپایی در محل حادثه معاینه و ترخیص می شوند و ۴ نفر دیگر به علت شکستگی دست و پا و پارگی لب به بیمارستان منتقل می شوند.
این مقام قضائی اظهار کرد: خودروی استفاده شده برای حمل دانش آموزان یک دستگاه مینی بوس بنز مدل سال ۶۲ بوده که به عنوان جایگزین سرویس اصلی مدرسه استفاده شده است.
انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :