کارشناس مسائل سیاسی گفت : تمدید تحریم ها علیه ایران نشان دهنده فقدان سلاح و ابزار آمریکا برای مقابله با جمهوری اسلامی است .

 

 

حمیدرضا ترقی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار  کرمان۱۴۰۰ در رابطه با تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران اظهار داشت : تمدید تحریم ها علیه ایران نشان دهنده فقدان سلاح و ابزار آمریکا برای مقابله با جمهوری اسلامی است .

 

 

وی گفت : تمدید دوباره تحریم ها نشان می دهد که تا کنون این ابزارهای تحریم نتیجه ای نداشته است و جمهوری اسلامی همچنان به پیشرفت خود ادامه داده و توانسته بسیاری از اهداف خود را محقق کند .

 

 

کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که آمریکایی ها تا کنون از هر ابزاری که در اختیار داشته اند استفاده کرده اند ، خاطر نشان کرد : امروزه دیگر هیچ سلاحی که بتواند مانع حرکت انقلاب اسلامی باشد را در دست ندارند .

 

 

ترقی ادامه داد : با گره هایی که از داخل کشور به آمریکایی ها داده می شود آن ها احساس می کنند که هنوز می توانند از طریق تحریم و تداوم تحریم های اقتصادی بر کشور ما اثر بگذارند و مشکلاتی را برای مردم به وجود بیاورند لذا همچنان به استفاده از این ابزار امید بسته اند.

 

 

وی اضافه کرد : حال اگر مسئولین و نخبگان سیاسی کشور طوری سخن نگویند که این تحریم ها مایه امید آمریکایی ها باشد قطعا این ابزار هم کارایی خود را به طور کامل از دست خواهد داد .

 

 

کارشناس مسائل سیاسی ابراز داشت : بنابراین تمدید این نوع تحریم ها عمدتا به سبب امید واهی است که آمریکایی ها با فشار بر مردم ایران برای تغییر رفتار نظام جمهوری اسلامی بسته اند .

 

 

انتهای پیام /

این خبر را به اشتراک بگذارید :