معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت : از اول مهرماه تا کنون ۷هزار و ۳۰۴ نفر توسط ناوگان حمل و نقل مسافربری جاده ای استان برای مسافرت اربعین جابجا شده اند  و ۲۲۴ اتوبوس از این ناوگان زائران را جا بجا کرده اند .

مهدی صیفوری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ با اشاره به این که از اول مهرماه تا کنون ۷هزار و ۳۰۴ نفر توسط ناوگان حمل و نقل مسافربری جاده ای استان برای مسافرت اربعین جابجا شده اند ، اظهار داشت : تا کنون ۲۲۴ اتوبوس از این ناوگان زائران را جا بجا کرده اند .
وی گفت : هزینه بلیط اتوبوس ها نسبت به سال گذشته هیچ گونه افزایشی نداشته است و علیرغم این که امسال کرایه ها افزایش ۳۰ درصدی داشته اند اما هزینه ها نسبت به سال گذشته تغییری نکرده است و در رقابت برخی اتوبوس ها هزینه های کمتری هم دریافت می کنند .
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان افزود : تا به امروز تردد زائران به سمت مرز افزایش پیدا کرده است و اوج مسافرت ها از روز دوشنبه شروع می شود.
صیفوری با اشاره به مشکلاتی که در خصوص لاستیک برای ناوگان حمل و نقل وجود داشت ، عنوان کرد : تا کنون ناوگان حمل و نقل مسافربری جاده ای استان در اولویت تحویل لاستیک قرار داشته است و بخش قابل توجه لاستیکی که سازمان صنعت ،معدن و تجارت در اختیار ما قرار داده است به اتوبوس ها داده شده است .
وی ادامه داد : روزانه حدود ۱۰ الی ۱۵ اتوبوس کار جابجایی زوار را انجام می دهند و از اول مهر تا کنون ۲۲۴ سفر اتوبوسی انجام شده است و پیش بینی می شود در روزهای باقی مانده تا اربعین تعداد اتوبوس ها افزایش یابد .
انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :