پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق و بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۴۰ ساله شد و هنرمندانی چون علی اوجی و محسن کیایی با انتشار پیام هایی این روز خجسته را تبریک گفتند.

به گزارش کرمان۱۴۰۰؛ پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس چندسالی است که در قالب بازیگر در سینما و تلویزیون به ایفای نقش می پردازد. بازیگر سریال پژمان در جدیدترین فیلم سینمایی اش خوب بد جلف تجربه ای دوباره در کنار سام درخشانی کسب کرد و توانست مهارت خود را در نقش های طنز ثابت کند . بازیگر سریال پژمان وارد سن چهل سالگی شد و هنرمندانی چون علی اوجی و محسن کیایی با انتشار پست هایی در اینستاگرامشان این روز را تبریک گفتند.پژمان جمشیدی

جشن تولد ۴۰ سالگی پژمان جمشیدیبازیگر خوب بد جلف

 پژمان جمشیدی

تولد چهل سالگی پژمان جمشیدی

علی اوجی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:تولد پژمان رفیق قدیمی عکس قدیمیه ولی با صفاست ، رفیق قدمیه و با صفاست پژمان جون بتاز و از چهل سالگی لذت ببر برات بهترین آرزوها رو دارم پ ن :بنظرتون پژمان خوشگل تر نشده الان ؟

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در کنار محسن کیایی

محسن کیایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خنده ات آرزوی من است پژمان عزیز . تولدت مبارک خوش اومدی برادر…

پژمان جمشیدی هم در زیر این پست نوشت:خودت میدونی میزان عزیز بودنت رو توی قلبم . پس نمیگم کسی حسودیش نشه. ممنونم ازت رفیق شریف…

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی چهل ساله شد

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی و سام درخشانی در خوب بد جلف

پژمان جمشیدی در سریال دیوار به دیوار که چندی پیش از شبکه سه سیما پخش شد ، در نقش همسر آزاده صمدی به ایفای نقش پرداخت. خوب ، بد ، جلف و پنجاه کیلو آلبالو جدیدترین فیلم های سینمایی پژمان جمشیدی هستند.

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :