چند تن از مسئولین کرمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایام الله دهه فجر در گفتگو با خبرنگار ما بر حضور پرشور در  راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کردند و این حضور را دارای پیام های روشنی برای دشمنان نظام اسلامی دانستند.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ در روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) به نقطه عطف خود رسید و در این روز سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی ۲۵۰۰ ساله و ظلم و استبداد بیش از ۵۰ ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن شد و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

اکنون این پیروزی به چهل سالگی خود ورود پیدا کرده است و حضور مردم در این راهپیمایی باشکوه مطمئنا نشان دهنده پای بندی مردم به آرمان‌های اولیه انقلاب است .

چند تن از مسئولین کرمانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایام الله دهه فجر در گفتگو با ما نشسته اند که در ادامه خواهید خواند .

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب تقویت ارکان نظام و ناامیدی دشمن می شود

مهدی عرب پور امام جمعه موقت کرمان در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با ضرورت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت : همانطور که مردم شریف و عزیز ما می دانند حمایت از نظام جمهوری اسلامی و حفظ دستاوردهای انقلاب یکی از تکالیف ما مردم مسلمان ایران اسلامی است .

وی گفت : از این رو همه ساله در دهه فجر و آخرین روز از دهه فجر که ۲۲ بهمن می باشد مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک همایش ملی و سراسری انجام می دهند که هر چه این حضور باشکوه تر برگزار شود موجب تقویت ارکان نظام ، بیعت با ولایت و موجب یاس و ناامیدی دشمنان اسلام خواهد شد .

امام جمعه موقت کرمان خاطر نشان کرد : از این رو انتظار می رود که مردم فهیم و آگاه ما در استان کرمان با حضور چشم گیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان های امام (ره) و خون شهدا تجدید میثاق کنند و در حمایت از ولایت برای مبارزه با استکبار جهانی بیش از گذشته مصمم تر شوند.

عرب پور در پایان اظهار داشت : شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه مطمئنا علاوه بر خشنودی خداوند متعال موجب یاس و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب خواهد شد .

انقلاب اسلامی مایه مباهات و الگو گیری مستضعفین جهان است 

سردار حسین چناریان عضو شورای شهر کرمان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت : انقلاب اسلامی ما در نزد مردم کشورمان و منطقه دارای ارزش و اعتبار زیادی است و این انقلاب مایه امید و پشتوانه برای مستضعفان منطقه و جهان می باشد .

وی افزود :۲۲ بهمن ماه یکی از ایامی است که باید همیشه مردم ما برای زنده نگه داشتن آن به جهت فداکاری مردم قدر و گرامی بدارند و با توجه به این که این انقلاب مایه مباهات ، امید و الگو گیری سایر مستضعفین جهان شده است مردم با شرکت در راهپیمایی و حضور در صحنه این روز را  زنده نگه می دارند.

عضو شورای شهر کرمان در ادامه گفت : مردم با حضور همه جانبه و جدی در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را ناامید کرده و دوستان انقلاب را خوشحال و امیدوار خواهند کرد .

انقلاب اسلامی ایران برای تداوم نیازمند بصیرت و شناخت عمیق از باورهای دینی است / راهپیمایی ۲۲ بهمن یک مانور قدرتی از ارزش هاست 

منصور ذوالعلی فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با گرامیداشت  دهه فجر و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت : حضور در عرصه های مختلف اعتقادات ، باورهای دینی و صحنه های مختلف انقلاب در این سال ها باعث شده که پایه های نظام جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی در واقع شکل بگیرد و روز به روز مستحکم تر شود .

وی گفت : این حضور در عرصه های مختلف از همان ارزش ها ، اعتقادات ، باورهای دینی و مبانی انقلاب که حضرت امام (ره) پایه گذاری کرده اند و مقام معظم رهبری نیز بعد از ایشان بر آن تاکید داشتند ، نشات می گیرد .

فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان خاطر نشان کرد : ایمان مذهبی و عشق به انقلاب و اهل بیت (ع) عاملی است که در تولید قدرت سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران موثر بوده و از عوامل شکست دشمنان محسوب می شود .

ذوالعلی با اشاره به برنامه ها و توطئه هایی که در این سال ها دشمنان برای مردم و نظام جمهوری اسلامی در سر داشته اند ، یادآور شد : راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال یک مانور قدرتی از همان ارزش ها و مبانی است که باعث پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است .

وی افزود : انقلاب اسلامی ایران با شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی از همان ابتدا به نفی استکبار خارجی و استبداد داخلی پرداخت است و اکنون هم برای تداوم حرکت ، تعالی و گسترش خود نیازمند بصیرت و شناخت عمیق از ارزش ها و مبانی اسلامی انقلابی است .

فرمانده ناحیه حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان عنوان کرد : این شعار بعد از این هم در دنیا به عنوان یک محور و ستون نفی استکبار و ظلم ستیزی روند خود را ادامه خواهد داد .

ذوالعلی بیان کرد : شعاری که انقلاب اسلامی با آن شروع شد همچنان به عنوان اولین و مهم ترین معیار و شعار ما از این به بعد هم خواهد بود و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به دشمن ثابت خواهد کرد که با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی هیچ رخنه ای در عزم مردم ایجاد نشده است .

وی در پایان اظهار داشت : مردم همچنان بر پایه منابع غنی اسلامی ، رهبری مقام معظم رهبری و مبانی و ارزش ها تمامی توطئه ها را نقش بر آب خواهند کرد و ان شاء الله  در این میدان و جنگ هم پیروز خواهیم شد و انقلاب بعد از این هم به حرکت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :