نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت : حوادث اخیر شفاف تر از گذشته نشان داد که دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران همواره به دنبال فرصت اخلال ، ایجاد مشکل و ضربه زدن به ملت ایران هستند .

امان الله علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با اغتشاشات

اخیر در برخی شهرهای کشور اظهار داشت : حوادث اخیر شفاف تر از گذشته نشان داد که دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران همواره به دنبال فرصت اخلال ، ایجاد مشکل و ضربه زدن به ملت ایران هستند .

 

وی گفت : این حوادث نشان داد احزاب تحت ولایت شیاطین با یکدیگر هم پیمان هستند تا با همه امکانات خود از پول ، سلاح ، سیاست های شیطانی ، ظرفیت های جاسوسی و امنیتی بتوانند به نظام جمهوری اسلامی ما ضربه بزنند .

 

مردم ایران با اتحاد ، امید دشمنان اسلام را به یاس تبدیل می کنند

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که آمریکا جهانخوار ، رژیم غاصب اسرائیل و ارتجاع منطقه آمال و آرزوهای خود را در بلاد اسلامی عراق ، سوریه ، فلسطین و یمن بر باد رفته می بینند ، عنوان کرد : بنابراین می خواهند از محور مقاومت انتقام بگیرند لذا با دخالت های پنهان و آشکار خود و برخی خواسته های مردم و تبدیل آن به اعتراض و اغتشاش به این نظام لطمه بزنند .

 

لزوم اقدام فوری مسئولین اجرایی و قضایی نسبت به دفع فتنه جدید 

 

علیمرادی اظهار داشت : البته مردم عزیز ایران همچون گذشته در همه صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی حضور دارند و با اتحاد همیشگی خود امید دشمنان اسلام را به یاس تبدیل می کنند .

 

وی افزود : بنابراین از همه مسئولین اجرایی و قضایی درخواست می شود که نسبت به دفع این فتنه از سراسر کشور اقدام  فوری کنند و نگذارند این سرسپردگان اجانب خسارتی به کشور بزنند و ملت شریف ایران هم همانطور که همیشه کمک کار مسئولین بوده اند کمک های خود را ادامه دهند .

 

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : صلوات و رحمت خداوند متعال بر همه مجاهدان ، رزمندگان و شهیدان که نگذاشتند پای دشمنان بی رحم به این کشور باز شود و ایران عزیز ما به وضعی مشابه وضع برخی کشورها مبتلا گردد.

 

علیمرادی در پایان اظهار داشت : ملت عزیز ایران خود را مدیون شهیدان و خانواده آن ها می داند و شهادت می دهد آن چیزی که مانع دشمن و اعمال دشمنی اوست روحیه جهاد ، شجاعت ، فداکاری ، ایمان اسلامی در دل آحاد جامعه است و ان شاءالله ملت ایران سربلند ،سرافراز و عزیز باشند همانطور که در همه دوره ها عزتمند بوده است .

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :