رئیس شورای شهر کرمان در نشست عمومی شورای شهر کرمان از خبرنگاران خواست تا از دامن زدن به مطالبات مردمی اجتناب نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش کرمان۱۴۰۰ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان؛ شامگاه گذشته نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، با حضور رییس و سایر اعضای شورا و سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان و خبرنگاران برگزار شد.

 

 

این نشست متاسفانه حاشیه هایی نیز در بر داشت از جمله اینکه در ابتدای جلسه ماه بانو معصوم زاده رئیس کمیسیون بهداشت شورا با درخواست از فرشاد رئیس شورا مبنی براینکه شما باید خط و مشی خود را عوض کنید و دست از دیکتاتوری بردارید ، وی در جواب پاسخ داد: همینی که هستم  ، این امر باعث شد تا معصوم زاده جلسه را ترک نماید.

 

 

ـ علی اکبر مشرفی نیز با تاخیر در جلسه حضور یافت و اینکه این جلسه به صورت ۱۰ نفره ادامه یافت.

 

 

ـ زهرا ایرانمنش رئیس کمیسیون آموزش شورا نیز بعد از ارائه گزارش خود مبنی بر پیشنهاد ساخت المان علمدار در روی کوه های صاحب الزمان (عج) کرمان اذعان داشت: من از طرف سرکار خانم معصوم زاده از شما عذر خواهی می کنم و از شناختی که نسبت به وی دارم  باید سوء تفاهمی پیش آمده باشد و عمل وی در حضور خبرنگاران درست نبود.

 

 

ـ کامیاب نیز در این رابطه گفت: فرشاد که دیکتاتورنیست ، دیکتاتور می خواهید من.

 

 

ـ سردار چناریان نیز بعد از ارائه گزارشاتی به رئیس شورا بیان داشت: همه اعضای شورا باید از وحدت و همدلی برخوردار باشند تا بتوان در تمامی مسائل خروجی خوبی داشته باشیم.

 

 

ـ محمد فرشاد رئیس شورا در پاسخ همگی چنین عنوان کرد: در جلسه گذشته رأی گیری برای انتخاب رئیس کمیسیون خدمات شهری داشتیم که در این رأی گیری خدادادی انتخاب شدند و فکر می کنم که سرکار خانم معصوم زاده به همین خاطر ناراحت شده اند و از من خواستند که خط و مشی خودم را تغییر دهم و من در جوابش گفتم که همینی که هستم و وی مرا دیکتاتور خطاب کرد.

 

 

ـ متاسفانه در  نشست های شورای شهر کرمان خبرنگاران اجازه هیچ گونه اظهار نظری ندارند و فقط باید مستمع و منعکس کننده گزارشات آنان باشند.

 

 

ـ در پایان جلسه فرشاد رئیس شورای شهر از تمامی خبرنگاران و رسانه ها خواست که به مطالبات مردمی دامن نزنند زیرا شهرداری پرداختی و بدهی زیادی دارد.

و این در حالیست که استاندار کرمان و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از کلیه رسانه ها می خواهند که مطالبه گر باشند و فرهنگ مطالبه گری را در جامعه اشاعه دهند.

 

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :