زنگ انقلاب با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمان در دبیرستان علامه حلی کرمان کرمان نواخته شد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی صبح شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان دوره دوم علامه حلی کرمان اظهار داشت: رمز موفقیت هر دانش آموز و هر فرد اهل تحصیل و تحقیقی این است که از عمق جان و وجود به والدین و معلم احترام بگذارد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به اهمیت کسب علم و دانش خواستار توجه ویژه دانش آموزان به این مقوله شد و عنوان کرد: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب تصریح کرد: انقلاب باعث تحولی شگرف در زمینه علمی کشور شد و تفاوت این حوزه در مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب کاملا محسوس است.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان این مطلب که ایران در حوزه دفاعی جزو ۱۰ کشور برتر دنیاست، بیان داشت: امروز آمریکا از مناظره و جنگ با ایران دچار هراس هستند والا برای جنگ درنگ نمی کردند.

وی با اشاره به اینکه در غالب ۱۵ کشورهای همسایه ایران ناامنی وجود دارد است، افزود: این در حالیست که امروز امنیت کامل در ایران برقرار است.

امام جمعه کرمان ادامه داد: بعضی از رئیس جمهورهای آمریکا می گفتند که تمام گزینه ها روی میز است؛ این گزینه ها توسط سیستم اطلاعاتی ما مشخص شده است؛ ۲۴ گزینه در مورد ایران دارند و ما می دانیم که تمامی آن گزینه ها در چه مواردی هستند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه تحریم یکی از گزینه های مبارزه با ایران است و به جد آمریکایی ها دنبال آن هستند، بیان کرد: می توانیم این تحریم ها را با خلاقیت، تلاش و درس خواندن جدی دانش آموزان پشت سر بگذاریم.

مهر

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :