رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان گفت: شورای هماهنگی تیلیغات اسلامی از آغاز تاسیس تاکنون توصیه‌ها و فرمایشات امام خامنه‌ای را سرلوحه همه برنامه‌های خود قرار داده است.

به گزارش کرمان۱۴۰۰، مهدی صدفی در حاشیه دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با نماینده ولی فقیه در استان به سالروز تاسیس این نهاد در ایران اسلامی اشاره و اظهار داشت: در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی برگزاری مراسم برای زنده نگهداشتن ارزش‌ها بسیار به‌هم ریخته و نامنظم بود اما تدبیر امام خمینی (ره) با دستور تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آن را نظم بخشیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان رویکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را تعامل با دستگاه‌های دولتی و مردم‌نهاد دانست و گفت: از آغاز وجود این نهاد در استان در پی این موضوع بودیم که با همه دستگاه‌های اجرایی و مردم‌نهاد تعاملات خوب و سازنده‌ای داشته باشیم.

وی در این دیدار توجه به منویات رهبر معظم انقلاب را از دیگر رویکردهای این نهاد دانست و ابراز داشت: شورای هماهنگی تیلیغات اسلامی از آغاز تاسیس تاکنون توصیه‌ها و فرمایشات امام خامنه‌ای را سرلوحه همه برنامه‌های خود قرار داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: صرفه‌جویی و پایین آوردن هزینه‌های مراسم و برنامه‌ها بسیار مهم بوده و این شورا همواره آن را رعایت کرده است.

صدفی عمده وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی دانست و بیان داشت: وظیفه این نهاد این است که در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی قدم بردارد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :