عضو شورای شهر کرمان گفت : من به عنوان یک شهروند کرمانی از قرارگاه خاتم الانبیاء و مسئولین مربوط آن تشکر می کنم زیرا علارغم منابع مالی محدود باز با حداقل امکانات محدود به کار خود ادامه داده است .

علی اکبر مشرفی عضو شورای شهر کرمان در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با پروژه های شهری کرمان اظهار داشت : پروژه های شهر کرمان با وجود همه مشکلات مالی تقریبا در حال فعالیت هستند .

وی گفت : اکنون پروژه میدان آزادی اواخر عمر کاری خود را طی می کند و ما تا اواخر سال جاری شاهد افتتاح میدان آزادی خواهیم بود و همچنین پل ابوذر نیز با پیشرفتی که داشته تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید و مابقی پروژه ها نیز در سال بعد به بهره برداری نزدیک می شوند .

عضو شورای شهر کرمان خاطر نشان کرد : من به عنوان یک شهروند کرمانی از قرارگاه خاتم الانبیاء و مسئولین مربوط آن تشکر می کنم زیرا علارغم منابع مالی محدود باز با حداقل امکانات محدود به کار خود ادامه داده است .

مشرفی با بیان این که شهرداری تعهدات خود را نسبت به قرارگاه خاتم نتوانسته انجام دهد ؛ افزود :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور شهرداری هم با مشکلاتی روبرو است و در ابتدا اولویت خود را به اتمام پل سیدی و بعد میدان آزادی قرار داده است ولی در این شرایط خاص مملکتی باید دست به دست هم دهیم تا این مراحل به اتمام برسد .

وی توضیح داد : قرارگاه خاتم الانبیاء با توجه به شرایط و دریافت های محدود تمام تلاش خود را انجام می دهد و در حال فعالیت و کار است ولی امیدواریم هر چه زودتر فواید استفاده از این تقاطع غیر هم سطح دیده شود .

انتهای پیام/ش

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :