پور ابراهیمی گفت:سیاست های اشتباهات ارزی در این چند ماه  نظام و کشور را دچار مشکل کرده است .

 

 

 

 

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ محمد رضا پور ابراهیمی در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت : از نگاه رسانه ها و مردم هیچ موضوعی مهم تر از مباحث اقتصادی نیست
وی گفت: با توجه به اتفاقات سال های گذشته  در شرایط کنونی باید با رویکرد متفاوت مسایل را پیگیری کرد و همه تمهیدات لازم فراهم شود.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی علیرغم همه مشکلات درونی و بیرونی از موقعیتی برخوردار است که با حمایتمردم و مواجهه در برابر این اقدامات میتواند از مشکلات اقتصادی عبور کند.
وی افزود: اکنون کشور ما از لحاظ وضعیت اقتصادی جز کشورهای برتر است و این نشان می دهد ما میتوانیم مسائل را به پیش ببریم و امروزه نیازمند تبیین موضوعات وارائه راهکارها هستیم.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خلا عدم اطلاع رسانی  به مردم در مورد مسائل اقتصادی وجود دارد یادآور شد: ما باید مردم را در همه بخشها شریک بدانیم تا بتوانیم از این مسیر برای پشتیبانی مردم استفاده کنیم و مسئولین باید تلاش کنند و راهکارهایی برای عبور از مشکلات موجود در کشور فراهم کنند.
وی بیان کرد: وضعیت تحریم ها نسبت به سال های گذشته متفاوت بوده  و امروزه هیچ نهاد بین المللی ایران را تحریم نکرده است و مزیت فعلی ایران این است که  تمامی کشورها ظرفیت سازی کرده اند که در کنار ایران باشند.
پورابراهیمی تصریح کرد: تحریمهای اخیر آمریکا علیه روسیه و ترکیه سبب شده تا زمینه اتحاد در منطقه شکل بگیرد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد: سیاست های اشتباهات ارزی در این چند ماه  نظام و کشور را دچار مشکل کرده است .
وی در پایان در خصوص انتخاب استاندار کرمان گفت:با استاندار غیر بومی مخالفیم و باید استانداری انتخاب شود که با استان آشنا باشد و ظرف مدت یک هفته در خصوص استاندار بودن دکتر فدایی تصمیم گیری خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :