از ابتدای خلقت انسان، او دائماً در حال مبارزه بوده است. در کنار خلقت انسان ، یک عابد الهی رجیم می شود تا انسان در جبهه مقابل شیطان قرار گیرد . هدف متعالی دنیا الهی مبارزه با ابلیس لعین ، مبارزه حزب و ایادی شیطان ، مبارزه با شیطان نفس است تا به امروز که جمعی کنار هم آمده و به حاکمیت خدا آری گفته اند و سلطه طاغوت را کنار زدند.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ از ابتدای خلقت انسان، او دائماً در حال مبارزه بوده است. در کنار خلقت انسان ، یک عابد الهی رجیم می شود تا انسان در جبهه مقابل شیطان قرار گیرد . هدف متعالی دنیا الهی مبارزه با ابلیس لعین ، مبارزه حزب و ایادی شیطان ، مبارزه با شیطان نفس است تا به امروز که جمعی کنار هم آمده و به حاکمیت خدا آری گفته اند و سلطه طاغوت را کنار زدند.
دیروز وقتی شیطان دید امت اسلامی در مقابل او قد علم کرده است برایش سنگین آمد، سر و صدایش در آمد، احساس خطر کرد و دست به کار شد، ساده ترین و کم هزینه ترین کار برایش تفرقه درونی بود، برجسته کردن تفاوت های قومیتی ، گسل های قومیتی و زبانی ، اختلافات مذهبی تا اینگونه مردم خودشان عصای دست دشمن شوند و عده ای تعصب به خرج دهند و آب به آسیاب دشمن بریزند … از درگیری های قومی تا جوک های سخیف همه ابزار دست دشمن بود ولی ولی این فتنه جواب نداد.
قدم بعد هجوم نظامی به مرزهای زمینی بود ! یک دنیا در مقابل یک کشور با کمترین تجهیزات جنگی ، اینجا هم حزب خدا سربلند و پیروز بود و جبهه کفر نا امید شد.
اینجا بود که دشمن یک عقب گرد تاکتیکی کرد تا فرصتی دیگر برای حمله پیدا کند، به صورت نرم و خزنده از دریچه فرهنگی وارد شد تا این جبهه را از درون بپوساند و از این جبهه برای خودش یارگیری کند !
ضربه به پایه های اعتقادی ملت، ایجاد فاصله بین امت و انقلاب و اهداف الهی آن ، تحریک شهوات به قصد اینکه انسانها اسیر لذتها بشوند، شیوع فرهنگ لذت گرایی ، تجمل گرایی و دنیا پرستی …
یک حمله همه جانبه صورت گرفت تا از طرفی مردم را مصرفگرا بار بیاورند و آنها را به راحت طلبی عادت دهند ، از طرف دیگر با ابزار تحریم و سنگ اندازی های اقتصادی جیب ها را خالی کنند تا پولی برای خرج کردن نداشته باشیم!
از طرف دیگر هم همه تقصیرها را به گردن حکومت بیندازند و بی عدالتی ها را به رخ مردم بکشند!
نتیجه چه می شود؟
اینطور هم می شود از جبهه مقابل یارکشی کرد ، می شویم عصای دست شیطان اما بارک اله به این مردم عزیز
هنوز راهپیمایی ما شلوغ است، هنوز وضعیت خیابانها آرام است، هنزو نماز جمعه ها بی قرار است و هنوز جبهه کفر ناامید است!
دشمن انواع فتنه ها و تحریم ها را که هر کدام از آنها برای وارونه کردن یک نهضت کافی بود، امتحان کرد ولی مبهوت ماند!
نه تنها ازاین خورشید فروزان چیزی کم نشد بلکه هیچ آسیبی حتی به شعاع های آنهم نرسید، نه غزه و نه لبنان و نه سوریه و نه یمن و نه عراق هیچ یک در برابر شیطان سرخم نیاوردند !! شاخکهای دشمن تیز شد ترسید گویا زمان تفسیر این وعده رسیده است:
“او خدایی است که رسولش را با هدایت و دین حق فرستاد تا او را بر تمام ادیان چیره و پیروز گرداند گرچه مشترکین ناراضی باشند”
کدام لایه از حفاظهای این نهضت بود آن را تا این حد مقاوم کرده است؟
یک حفاظ فعال و پویا که در مقابل هر گونه تهدیدی عکس العمل مناسب دارد و مایه نا امیدی جبهه کفر است.
فرانسیس فکویاما در کتاب پایان تاریخ می نویسد: شیعه پرنده ای است که افق پروازش بالاتر از تیرهای ماست. شیعه دو بال دارد بال سرخ که بال شهادت است و بال سبز که بال انتظار است و این شیعه زرهی بر روی این دو بال بسته است.
به نظر شما این زره چیست که اینطور جبهه کفر را سراسیمه کرده است
چیزی که اسلام را از تمام ادیان سابق متمایز کرد. چیزی که آینده این دین را تضمین کرد و این قابلیت را داد که جهان شمول و فراگیر شود. چیزی که تمام سردمداران کفر در مقابل آن احساس ضعف کرده اند .
امام پاسبان دین و نگهبان مسلمین است ، الامام … حافظ لدین الله الفقهاء حصون الاسلام ….
ولی تنها یک مشکل وجود دارد و یک قطعه از این پازل آسیب پذیر است… خدا تا کی حافظ امت است؟
دست حمایت خدا تا وقتی پشت این امت است که مردم باشند پشت سر ولی الهی حرکت کنند.
حضرت زهرا(س) اولین مدافع ولایت فرمودند : امام همانند کعبه است و مردم وظیفه دارند به سراغ آن بیایند نه اینکه او به سراغ و سمت مردم برود و مردم را دور خود گرد آورد
تا خودمان نخواهیم راه نفوذی بر ما نیست پس بیایید عصای دست شیطان نشویم.

کمالی

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :