رییس کل دادگستری استان کرمان در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان اظهار کرد: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آنکه عامل اصلی این پرونده خود به دلیل مصرف همان مشروبات فوت شده است.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ، “یداله موحد” صبح امروز ۸ مردادماه در جلسه هیئت امناء ستاد دیه نمایندگی استان کرمان اظهار کرد: باید هزینه کرد کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اطلاع رسانی شود تا موجب جلب اعتماد بیشتر گردد.

وی افزود: امسال با مشارکت مردم خیر و نوعدوست استان کرمان، ۳۳ جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار و کمک این خیران برای آزادی زندانیان محکوم مالی که بیش از ۲ میلیارد تومان بوده، در طول ۱۶ سال فعالیت ستاد دیه استان بی نظیر بود.

موحد تصریح کرد: از این اقدام خداپسندانه مردم استان کرمان به ویژه کسانی که با پرداخت بخسی از اموال خود برای رهایی زندانیان گرفتار و بازگشت آنها به آغوش خانواده قدم مثبتی برداشتند، تشکر و قدردانی می کنیم.

رییس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: امیدواریم این سنت حسنه در سال های آینده با قوت و گستردگی بیشتری ادامه یافته و شاهد این باشیم کسی به واسطه فقر و نداری وارد زندان های استان نشود.

وی در پایان  در جمع خبرنگاران در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان اظهار کرد: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آنکه عامل اصلی این پرونده خود به دلیل مصرف همان مشروبات فوت شده است

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :