مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت : قرارگاه خاتم الانبیاء از دولت ،سازمان های دولتی و شهرداری ها طلبکار است و آبروی سپاه متعلق به خون شهداست و نباید بدبینی برای سپاه ایجاد شود و به واسطه نداشتن اعتبارات مالی، مردم می گویند قرارگاه خاتمِ سپاه پول نداد، در حالی که پیمانکار پول نمی دهد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ سردار عباس اکبری مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء عصر روز گذشته در جمع برخی از مسئولین و اصحاب رسانه با تأکید بر اینکه برآنیم تا پروژه ها هر چه زودتر به اتمام برسند، گفت: آنچه که مسلم است این است که در این راستا باید مسائل مختلف و مالی برطرف شود.

 

وی با بیان اینکه اجرای پروژه ها وظیفه ماست و تعهد داریم که برای مردم شهیدپرور کرمان کار کنیم،ادامه داد:محدودیت هایی که در استان و شهر کرمان وجود دارد را درک می کنیم؛اما باید پشتیبانی های خوبی بشود تا کار را انجام بدهیم.

مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اشاره به اینکه در زمینه اجرا مشکل داریم، عنوان کرد: حداقل ترین توانی که برای پرداخت مطالبات مشخص شد را پذیرفتیم اما کامل انجام نشده و ما را با مشکل روبه رو کرده است.

سردار اکبری با تأکید بر اینکه قرارگاه خاتم الانبیاء از دولت ،سازمان های دولتی و شهرداری ها طلبکار است که اکنون دچار مشکل شده، ابراز کرد:آبروی سپاه متعلق به خون شهداست و نباید بدبینی برای سپاه ایجاد شود و به واسطه نداشتن اعتبارات مالی، مردم می گویند قرارگاه خاتمِ سپاه پول نداد، در حالی که پیمانکار پول نمی دهد.

مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: تعهدات نباید عقب بمانند و پیش بینی می کنیم پروژه آزادی تا هفته اول شهریور به اتمام برسد.

سردار اکبری در پایان با بیان اینکه  تولید قطعات موردنیاز در کرمان با قوت دنبال می شود، خاطر نشان کرد: اما به منظور تولید نیاز به مواد اولیه داریم که در صورت تأمین اعتبار کار سریعا انجام خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :