دادستان عمومی و انقلاب کرمان از مرگ دختر ۹ساله کرمانی بر اثر اعتیاد مادر خبر داد و گفت: مادر این کودک با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری گفت: در پی شکایت (ج-ح) مبنی بر مرگ مشکوک نوه ۹ ساله اش، بررسی این موضوع در دستور کار بازپرسی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، دختر ۹ ساله ای به هویت (ز-ح) پس از متارکه پدر و مادرش تا شش سالگی نزد مادر خود زندگی می کرده است.

سالاری با اشاره به اینکه پس از شش سالگی حضانت وی به جد پدری اش سپرده شده بود، بیان کرد: این کودک در تابستان ۹۵ هنگامی که برای دیدار نزد مادر خود می رود به طرز مشکوکی جان خود را از دست می دهد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان اظهار کرد: پس از بازجویی های انجام شده از (ا-م) مادر مقتوله مشخص شد، وی دچار اعتیاد بوده و برای اخاذی از خانواده همسر سابق خود، اعلام می کند فرزندش دچار بیماری سرطان است.

سالاری گفت: این مادر معتاد، برای اینکه نقشه شیطانی اش بر ملا نشود، موهای دختر را تراشیده و به وی داروهای ترامادول و متادون می داده که موجب مسمویت کودک و در نهایت منجر به مرگ کودک می شود.

وی اعلام کرد: طبق نظریه پزشکی قانونی، این کودک مبتلا به سرطان نبوده و علت فوت وی ناشی از مسمومیت توامان ترامادول و متادن و عوارض ناشی از آن بوده است.

سالاری گفت: پس از تحقیقات (ا-م) با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :