رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت : مدیریت اجرایی کشور و سپردن اختیارات به مدیران دو تابعیتی به دلیل مسائل امنیتی که وجود دارد مشکلاتی را به وجود می آورد .

محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کرمان۱۴۰۰ در رابطه با انتصاب مدیران دو تابعیتی اظهار داشت : خدا رو شکر در کشور ما افراد باتدبیر ، مدیر ، مدبر ، متخصص و متعهد زیادی وجود دارد و نیازی به استفاده از مدیران دو تابعیتی نیست.

وی گفت : درست است که این افراد ایرانی می باشند اما تابعیت کشورهای دیگری را گرفته اند و ما می توانیم از ظرفیت و توان آن ها استفاده کنیم .

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : مدیریت اجرایی کشور و سپردن اختیارات به مدیران دو تابعیتی به دلیل مسائل امنیتی که وجود دارد مشکلاتی را به وجود می آورد .

زاهدی توضیح داد : اگر ما بخواهیم با افراد دو تابعیتی کار کنیم با توجه به تابعیت دوم سرویس های بیگانه به راحتی این افراد را تحت فشار قرار می دهند تا در صورت همکاری نکردن آن ها را از کشورشان سلب تابعیت کنند .

وی در پایان افزود : بنابراین استفاده از مدیران دو تابعیتی به نفع کشور نیست اما باید از همه ظرفیت ایرانی ها حتی آن هایی که دو تابعتی هستند برای پیشرفت کشور استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :