رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پرداخت معوقات حقوق کارگران شرکت زغالسنگ کرمان حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده خبر داد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ ” محمدرضا پورابراهیمی” با اشاره با مذاکرات انجام شده با مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: با پی گیری ها و مذاکرات انجام شده با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و هماهنگی با دکتر نوروزی رئیس صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مهندس مرتاض مدیرعامل شرکت زغالسنگ کرمان مشکلات مربوط به تاخیر در پرداخت حقوق و مزایا کارگران شرکت زغالسنگ کرمان مورد بحث قرار گرفت و مقرر گردید حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده معوقات حقوق کارگران شرکت زغالسنگ کرمان پرداخت شود.

وی ضمن انتقاد از تاخیر به وجود آمده در پرداخت حقوق کارگران شرکت زغالسنگ کرمان عنوان کرد: تاخیر در پرداخت حقوق کارگران مظلوم شرکت زغالسنگ به هیچ عنوان برای ما قابل قبول نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به لزوم تجدید نظر در قیمت زغال در کشور خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش قیمت زغال در سراسر دنیا قیمت گذاری مربوط به تولیدات زغال شرکت های زغالی در کشور باید مورد بازنگری و تجدید نظر قرار گیرد که این موضوع در جلسه آتی با حضور وزیر صنعت و معاون رئیس جمهور در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ایسنا

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :