معاون اداره کل مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استانداری کرمان گفت:تا به الان اتفاق خاصی رخ نداده است و نیروها همچنان در منطقه حضور دارند که در صورت وقوع زلزله شدید بتوانند اقدامات امدادی خود را انجام دهند همچنین تاکنون خسارت مالی و جانی گزارش نشده است.

 

 

 

 

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ صبح امروز ساعت ۴ و ۳۸ دقیقه زمین لرزه ای به بزرگی ۵ ریشتر به طول جغرافیایی ۵۷٫۴ شمالی و عرض جغرافیایی ۳۰٫۷۱  شرقی در عمق ۱۰ کیلومتری زمین  هجدک روستایی حوالی کرمان را لرزاند.

بر طبق آخرین اطلاعات ثبت شده در سایت زلزله نگاری از اولین زلزله تا به الان  هفت زمین لرزه دیگر در این محل به وقوع پیوسته است.

علی حسین زاده مهرابی  معاون اداره کل مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه استانداری کرمان  در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص زلزله رخ داده، اظهار کرد:پس از وقوع زمین لرزه نیروهای امدادی و فرمانداری را به منطقه اعزام کردیم تا وضعیت را چک کنند.

حسین زاده مهرابی خاطر نشان کرد:تا به الان اتفاق خاصی رخ نداده است و نیروها همچنان در منطقه حضور دارند که در صورت وقوع زلزله شدید بتوانند اقدامات امدادی خود را انجام دهند همچنین تاکنون خسارت مالی و جانی گزارش نشده است.

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :