دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت:دادسرای عمومی و انقلاب کرمان به عنوان مدعی‌العموم و احقاق حقوق عامه و با توجه به اهمیت موضوع به حادثه تلخ و دلخراش تصادف اتوبوس در محور کرمان به تهران ورود کرده است و در صورت احراز قصور با مقصران حادثه مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛دادخدا سالاری اظهار داشت: دادسرای عمومی و انقلاب کرمان به عنوان مدعی‌العموم و احقاق حقوق عامه و با توجه به اهمیت موضوع به حادثه تلخ و دلخراش تصادف اتوبوس در محور کرمان به تهران ورود کرده است و در صورت احراز قصور با مقصران حادثه مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: علی‌رغم اینکه تصادف در حوزه استان یزد واقع شده است، مسؤولان ذیربط و  شرکت مسافربری چنانچه سهل‌انگاری و قصوری از سوی آنها صورت پذیرفته باشد و اقدامات پیشگیری لازم را به‌عمل نیاورده باشند با آنان طبق قانون برخورد خواهد شد.

این مقام قضائی بر ضرورت اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع حوادث تاکید کرد و افزود: با عنایت به وظیفه قوه قضائیه و در راستای پیشگیری از جرم، رویکرد دادستانی به سمت وسویی خواهد بود که در آینده از وقوع چنین حوادث دلخراشی جلوگیری به‌عمل آید.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :