مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان گفت: برای گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال، ۱۰ هزار دقیقه برنامه پخش خواهیم کرد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ، احمد علیرمضانی در نخستین کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر استان، ۴۰ سالگی انقلاب را بسیار مهم برشمرد و اظهار داشت: در فرهنگ ما عدد ۴۰ عدد مهم و مبارکی بوده و  یادآور کمال و بلوغ است، انقلاب اسلامی این درخت تنومند، نیز با همه دشمنی‌هایی که به آن می‌شود به ۴۰ سالگی بلوغ و کمال رسیده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان برگزاری دهه فجر امسال را متفاوت‌ از سال‌های گذشته بیان و خاطرنشان کرد: اخیرا هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای از طرف دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی صورت گرفت که ابعاد آن هنوز پنهان مانده است، این مساله سبب شده تا امسال در بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی، سالی متفاوت داشته باشیم.

علیرمضانی افزود: دشمنان ایران اسلامی در ناآرامی‌های چند شهر ایران حضور مستقیم داشتند و البته سرشان نیز به تعبیر مقام معظم رهبری به سنگ خورده و در آینده نیز شکست خواهند خورد، چراکه ملت ایران فضا را درک کرده و در صحنه انقلاب حضور دارد.

وی ادامه داد: کرمان در روزهای نا‌آرامی، خیلی کم‌رنگ بود و تخریب و تجمع خاصی صورت نگرفت، اما مردم در لحظه وارد صحنه شدند و آن‌ها را عقب راندند، این نشان از  آگاهی و بصیرت مردم کرمان است.

علیرمضانی از اتحاد و یکصدایی رسانه‌های دشمنان انقلاب اسلامی گفت و تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی دسته‌های مختلفی هستند و رسانه‌های خاص خود را دارند، اما در دشمنی‌های خود و در زمان‌های حساس همه آن‌ها یکصدا وارد عمل می‌شوند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان اضافه کرد: کشور ما نیز در زمینه‌های متفاوت و برد‌های مختلف، رسانه‌های متفاوتی دارد و آن‌ها نیز باید در تبیین خدمات جمهوری اسلامی در ۳۹ سال گذشته متحد و هم‌صدا باشند.

وی از پخش بیش از ۱۰ هزار دقیقه برنامه مرتبط با پیروزی انقلاب اسلامی از صدا و سیما‌ی مرکز کرمان خبر داد و گفت: برای گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال به غیر از بخش خبر، ۱۰ هزار دقیقه برنامه پخش خواهیم کرد که در راستای تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی و تبیین ظلم و ستم خاندان پهلوی است.

علیرمضانی عنوان داشت: چندین ماه است که به همه دستگاه‌های اجرایی استان ابلاغ کرده‌ایم تا خدمات ۴۰ ساله خود را برای ۴۰ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صدا و سیما ارسال کنند تا آن را به‌صورت رایگان پخش کنیم، نسل جوان باید از این خدمات آگاهی داشته باشد.

فارس

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :