سرپرست کارگاه قرارگاه خاتم الانبیاء در کرمان با بیان اینکه پل ولی عصر (ص) در اشل بین المللی است، تاکید کرد: برای اولین بار چنین پلی در این سبک اتفاق می افتد.

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ نجفی سرپرست کارگاه قرارگاه خاتم الانبیاء در کرمان شب گذشته  در جمع نیروهای جهادی قرارگاه گفت: امروز بحمدالله شاهد بهره برداری با کیفیت ترین ابنیه شهری هستیم.
وی افزود: روزگاری روسها در کرمان کارخانه ای ساختند که گارش ساختن خانه بود ولی پس از مدتی به حال خود رها و تبدیل به مخروبه شد ، آنروز قرار نبود جوان ایرانی پتانسیل داشته باشد تا امروز به عرصه بیاید و خودنمایی کند.
سرپرست کارگاه قرارگاه خاتم الانبیاء در کرمان خاطرنشان کرد: امروز افتتاح پل ولی عصر (عج) نیست بلکه افتتاح شئونات تلاش همکاران خاتم الانبیاء است .
نجفی با بیان اینکه پل ولی عصر (ص) در اشل بین المللی است، تاکید کرد: برای اولین بار چنین پلی در این سبک اتفاق می افتد، این پروژه از پل ستارخان واقع در تهران که توسط فرانسوی ها ساخته شده به مراتب با کیفیت تر است.
وی افزود: آسیب پذیرترین نقطه در اثر آب است و ما توانستیم پلی بسازیم که تحت هیچ شرایطی آسیب پذیر نباشد.
نجفی بیان کرد: شاید امروز خیلی از اشخاصی که در اطراف ما هستند کار ما را به عرضه خود می سنجیدند این کار در نوبه خود منحصر به فرد است.
وی اذعان داشت: پروژه های کرمان در شب شهادت حضرت زهرا (س) کلنگ زده شد و در همین ایام شاهد افتتاحیه آنها هستیم.
نجفی با بیان اینکه این کار واقعا جهاد است ، تصریح کرد: در این اوضاع بد مالی و اقتصاد کشور و وجود فشارهای داخلی و تحریم ها برای مجموعه خاتم در این شرایط تهیه جنس و به بار نشستن آن و حیف ومیل نکردنش با تمام المانهایی که در مثلث زمان، کیفیت و قیمت است به لحاظ بهترین برند جهانی است.
وی خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء توانست با نازل ترین قیمت چنین محصولی را تولید نماید تا کرمانی ها به خوبی از آن استفاده نمایند و به فرزندان خود ببالند.

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :