شرکت تعاونی بتن سازان کرمان است که در سال ۱۳۸۵ تاسیس و در حال حاضر بعد از ۱۱ سال فعالیت به یکی از بزرگترین تولید کنندگان بتن آماده در کرمان و جنوب شرق کشور تبدیل شده است و امسال هم در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان کرمان موفق به کسب رتبه ی تعاونی برتر شده است .

 

 

 

 

به گزارش کرمان۱۴۰۰ ؛ مهندس محمد حسین انجم شعاع مدیرعامل شرکت تعاونی بتن سازان کرمان است که در سال ۱۳۸۵ تاسیس و در حال حاضر بعد از ۱۱ سال فعالیت به یکی از بزرگترین تولید کنندگان بتن آماده در کرمان و جنوب شرق کشور تبدیل شده است و امسال هم در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان کرمان موفق به کسب رتبه ی تعاونی برتر شده است .

 

 

شرکت بتن سازان در راستای تولید و ارائه خدمات نوین در صنعت ساختمان با تولید بتن استاندارد، با بکارگیری جدیدترین دانش فنی و منطبق با الزامات استاندارهای ملی تاسیس گردید. ماموریت اصلی این شرکت رفع نیازمندی‌های مشتریان با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت مدون شده، تاکید بر توسعه و بهبود بهره وری سازمان می‌باشد.

 

 

وی تولید بتن با کیفیت را همواره سرلوحه کار خود دانسته و با سرویس دهی مناسب و دارا بودن ناوگان مجهز توانسته سطح کیفی تولید خود را ارتقا دهد و با توسعه بازار رضایت مندی مشتری را کسب نماید و در اکثر پروژه های بزرگ شهر کرمان مسئولیت اجرای بتن را بر عهده داشته است .

 

 

 

 

مدیر عامل شرکت تعاونی بتن سازان کرمان تصریح کرد : از بدو تاسیس شرکت بتن سازان در صدد بوده ایم تا بتوانیم در کرمان به صنعت ساختمان کمک کنیم و مشکلات این صنعت را کاهش دهیم ، چرا که بتن پرمصرف ترین مصالح ساختمانی است و نتیجتا یکی از مهم ترین آیتم های صنعت ساختمان بشمار می آید .

 

 

انجم شعاع در ادامه افزود : بر همین اساس برای مهندسین ما تولید یک بتن خوب و با کیفیت سرویس دهی منظم و به موقع در درجه ی اول اهمیت قرار دارد و با این رویکرد موفق شده ایم در اکثر پروژه های بزرگ شهر کرمان حضور داشته باشیم و مسئولیت اجرای بتن ها را بپذیریم .

 

 

وی بیان داشت : ما در بتن سازان سعی بر این داریم که با استفاده از بروزترین متدهای روز دنیا به اهداف خود دست یابیم. ارتقاء سطح شایستگی کارکنان از طریق آموزش، تحویل به موقع محصول مطابق تعهدات، رایزنی و تحقیق در مورد خرید مواد اولیه، تبلیغات و بازاریابی برای فروش محصولات، تشکیل جلسات هفتگی و تبادل نظر با پرسنل و داشتن ارتباط مستقیم با مدیر عامل در کنار همه این موارد ما را به اهداف خود روز به روز نزدیک‌تر می‌کند.

 

 

مدیر عامل شرکت تعاونی بتن سازان کرمان در پایان اظهار داشت : علاوه بر افتخارات استانی در رقابت های دانشگاهی و پژوهشی ملی هم موفقیت های ارزنده ای کسب کرده ایم که پایه و اساس آن ها نگاه علمی و دقیق به مجموعه بتن سازان و به فرآیند تولید بتن است .

 

 

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :